
Вбудована мікрохвильова піч Whirlpool MBNA900X
12 187 ₴
- Немає в наявності
- Код: MBNA900X
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Функція Jet Start Надзвичайно швидкий нагрів. Функція Jet Start прискорює нагрів до максимуму за 30 секунд, забезпечуючи ідеальний температурний режим для розігірву їжі з високим вмістом води, таку як бульйони або напої. Функція JetDefrost Турбо розморозка. Використовуйте унікальну систему JetDefrost 3D для ефективної і швидкої розморозки. Об’єм 22 літри Більше місця для приготування кулінарних творінь. Ця мікрохвильова піч Whirlpool має об’єм 22л, надаючи вам достатньо місця для втілення в життя нових рецептів. 3D-Технологія Приготовано до досконалості. Революційна система 3D забезпечує циркуляцію та трьохмірний розподіл тепла, тож ви завжди можете насолоджуватися рівномірно приготовленими стравами одним натисканням кнопки. Блокування від дітей Безпека в першу чергу. Ця модель мікрохвильової печі Whirlpool має систему блокування від дітей, щоб запобігти використанню приладу без нагляду дорослих. Прозорі дверцята Тоновані дверцята під час роботи перетворюються з темно-чорних на прозорі для легшого спостереження за процесом приготування, тож ви зможете чітко бачити свої кулінарні шедеври. Естетичність, що привертає увагу, і відтінок розкоші на будь-якій кухні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 22 л |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | відсутні |
| Блюдо для хрустких скоринок | немає |
| Вертел | немає |
| Випічка | немає |
| Відкидні дверцята | немає |
| Габарити | 595 х 382 х 320 мм |
| Габарити ніші для вбудовування | 556-568 х 360-365 х 300 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр поворотного столу | 25 см |
| Діаметр піддону | 25 см |
| Максимальна потужність гриля | - |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Паоварка | немає |
| Міцність | 750 |
| Потужність НВЧ | 750 Вт |
| Решітка для гриля | немає |
| Розморожування | є |
| Розігрів | є |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Тип грилю | немає |
| Тип керування | Електронне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 187 ₴








