
Джерело безперебійного живлення Powercom MAC-2K IEC, Online, 8 х IEC, LCD, RS-232, USB, металл (230047)
26 817 ₴
- Немає в наявності
- Код: MAC-2K IEC
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Нова серія онлайн ІБП Macan (MAC) має високий коефіцієнт ефективності рівним 0,97 Подвійне перетворення енергії забезпечує стабільну напругу у вигляді чистої синусоїди. Не залежно від частоти вхідного напруги, пристрій забезпечує стабільну частоту 50/60 Гц (визначається користувачем) ДБЖ MAC виконані у вигляді вежі, призначені для захисту комп"ютерів, робочих станцій, серверів, груп комп"ютерів, мережевих комутаторів та іншого обчислювального і телекомунікаційного обладнання, що вимагає високої якості електропостачання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powercom |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20.3 кг кг |
| Напруження на робочому місці | 208-240 В ± 2% |
| Напруження | 208-240 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 191х327х406 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перезавантаження | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | є |
| Кількість батарей | 6 |
| Кількість вихідних розеток | 8 |
| Потужність активна | 2000 Вт |
| Потужність повна | 1501 — 2000 ВА |
| Призначення | комерційні |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | безперервної дії (On-line) |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Час перемикання | 0 мс |
| Матеріал для корпусу | Метал |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 817 ₴



