
Морозильна скриня Gorenje FHC42EAW
18 972 ₴
- В наявності
- Код: FHC42EAW
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чотири міцні ролики в поєднанні зі зручними бічними ручками дозволяють легко і вільно переміщати морозильну скриню. безпечне зберігання Міцний замок забезпечує безпечне зберігання продуктів у морозильній скрині. швидке заморожування Заморожуєте велику кількість продуктів? Функція FastFreeze заморожує продукти при температурі близько -24 ° C, щоб зберегти поживну цінність і якість продуктів, що зберігаються. Приблизно через 26 годин функція автоматично вимикається, і температура морозильної камери повертається до вихідного значення. Економія грошей Прилади, яким 15 і більше років, споживають утричі більше енергії, ніж нові. Нові моделі Gorenje мають відмінну теплоізоляцію, покращені ущільнювачі дверей, сучасні компоненти системи охолодження та електронне керування, що зводить споживання енергії до мінімуму. Регульоване відділення Свіжі чи заморожені? Наша інноваційна функція ConvertTotal дозволяє регулювати температуру від -24°C до +8°C, легко перетворюючи холодильне відділення з морозильної камери в холодильну. Відчуйте свободу, щоб легко задовольнити всі ваші потреби в зберіганні. Насолоджуйтесь максимальною гнучкістю температурного режиму завдяки функції ConvertTotal, яка забезпечує максимальну гнучкість температурного режиму для всіх ваших потреб у зберіганні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Клас енергоспоживання | E |
| Тип управління | Електронне |
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 51 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Потужність заморожування | 20 кг/добу |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 41 рік |
| Входить до комплекту | інструкція та гарантійний талон, лоток для льоду, шкребок |
| Габарити (ШхВхГ) | 144,8х85х72,1 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Енергетична вартість | 269 кВт/рік |
| Захист від дітей | немає |
| Захист від перепадів напруги | немає |
| Кліматичний клас | SN-T |
| Корисний об'єм | 420 л |
| Кількість полиць/секцій | 2 |
| Наявність дисплея | із зовнішнім дисплеєм |
| Наявність підсвічування | є |
| Перевішування дверцят | немає |
| Розташування блоку управління | зовнішнє |
| Сигналізація відчинених дверей | немає |
| Система розморожування | ручне розморожування |
| Тип | Скриня |
| Тип компресора | Звичайний |
| Холодоагент | R600a |
| Швидке заморожування | є |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 972 ₴



