
Кронштейн OfficePro MA851W (VESA200х200)
4 333 ₴
- В наявності
- Код: MA851W
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільний кронштейн для монітора з одним кріпленням Забезпечує просте ергономічне позиціонування для зниження навантаження Вбудована система кабельменеджменту для організованого та акуратного робочого простору Міцний затискач для легкої та надійної фіксації на столі Знімна пластина VESA полегшує встановлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд кронштейна | Похилі-поворотні |
| Відстань від стіни | - |
| Гарантія | 12 місяців |
| Допустиме навантаження | 27 кг |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Кут нахилу | +60/-20° |
| Кут обертання | + 90/- 90° |
| Максимальний стандарт VESA | 200x200 мм |
| Рекомендована діагональ | 24" - 57" |
| Стандарти VESA | 75х75 мм, 100х100 мм, 100х200 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
| Тип кріплення | Підлогові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 333 ₴











