
Монітор Acer 23.8" VG240YS3BMIIP (UM.QV0EE.302) VABlack 180Hz
5 115 ₴
- Немає в наявності
- Код: UM.QV0EE.302
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ідеальне зображення Насолоджуйтесь чіткими, чіткими зображеннями та реалістичними кольорами на цьому дисплеї Full HD VA. Цей дисплей вразить нетерплячих глядачів, оскільки тіні та контрасти залишаються реалістичними навіть під кутом до 178 градусів. Більше ігор, менше розмиття Завдяки панелям VA час відгуку монітора становить лише 1 мс. Це мінімізує розмиття, тому навіть під час інтенсивної гри зображення залишається чітким. Ідеальна синхронізація Грайте в ігри послідовно й без відволікаючих зображень завдяки технології AMD FreeSync Premium. Насолоджуйтесь плавним відображенням і чутливим зображенням, оскільки частота оновлення монітора синхронізована з частотою кадрів вашого комп’ютера. Безрамковий дизайн Насолоджуйтесь максимальною видимістю кожної гри завдяки безрамковому дизайну та ультратонкому профілю дисплея.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | VA |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync, Bluelight Shield |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 3.41 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Згорнутий екран | Ні. |
| Габарити (ШхВхГ) | 540x413x240 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм, 1хUSB Type-C, 1хUSB2.0 |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матове |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Коригування висоти | відсутнє |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 19 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 115 ₴









