
Джерело безперебійного живлення для роутерів/комутаторів FrimeCom ECO-418PRO
914 ₴
- В наявності
- Код: ECO-418PRO
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якісні і надійні джерела безперебійного живлення FrimeCom призначені для ефективної і спокійної щоденної роботи систем різних рівнів. Їх висока потужність, стабільність і надійність здатні відповідати вимогам найдосвідченіших користувачів. Міні-ДБЖ, потужність 18 Вт Вбудована LiFePO4 батарея Мікроконтролерне керування Автостарт під час вмикання Ручний вимикач живлення Вихід постійного струму Світлодіодний індикатор акумулятора Захист від: - перевантаження - короткого замикання - перезаряду - глибокого розряду Для живлення: роутерів, модемів, відеокамер, фотоапаратів, CCTV, телефонів, планшетів, POS-терміналів, моніторів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FrimeCom |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.4 кг |
| Технічні характеристики | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 8.8 Агод |
| Акумуляторна батарея | внутрішня |
| Напруження на робочому місці | 5/9/12/15 В |
| Напруження | 100-240 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 105х28х160 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перезавантаження | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | немає |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість батарей | 4 |
| Кількість вихідних розеток | 4 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 18 Вт |
| Потужність повна | до 500 ВА |
| РК-дисплей | немає |
| Тип архітектури | резервний (Off-Line) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Час перемикання | - |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 914 ₴



