
Ноутбук Gigabyte Aorus Master 16 BZH (BZHC6UAE65SP) Dark Tide
207 842 ₴
- В наявності
- Код: BZHC6UAE65SP
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gigabyte Aorus Master 16 — це флагманський ігровий ноутбук із 16-дюймовим OLED QHD-дисплеєм 240 Гц для максимальної плавності та якості зображення. Оснащений потужним процесором Intel Ultra 9 серії ARL HX та відеокартою GeForce RTX 5090 з 24 ГБ пам’яті, він легко справляється з найвимогливішими іграми та задачами. 32 ГБ оперативної пам’яті та твердотілий накопичувач на 2 ТБ забезпечують надшвидке завантаження і багатозадачність. Стильний чорний корпус та Windows 11 завершують образ преміального мобільного рішення. OLED-дисплей нового покоління 16-дюймовий OLED-екран із роздільною здатністю QHD і частотою 240 Гц забезпечує ідеальний баланс між плавністю, яскравістю та точністю кольорів. Це робить ноутбук ідеальним як для кіберспорту, так і для творчої роботи. Максимальна продуктивність із Intel Ultra 9 та RTX 5090 Процесор Intel ARL HX Ultra 9 забезпечує неймовірну обчислювальну потужність, а відеокарта NVIDIA GeForce RTX 5090 з 24 ГБ пам’яті підтримує трасування променів, DLSS 3 та найвищу якість графіки. Велика оперативна пам’ять і надшвидкий накопичувач 32 ГБ оперативної пам’яті DDR5 дозволяють запускати багато додатків одночасно, а SSD-накопичувач на 2 ТБ гарантує блискавичний запуск системи та ігор. Ігрова платформа преміум-класу Gigabyte Aorus Master 16 має сучасний дизайн, RGB-підсвітку клавіатури, потужну систему охолодження та новітню ОС Windows 11 для комфортної гри, роботи та творчості. RTX. IT’S ON. – Повне занурення у сучасний геймінг Ноутбуки з графікою NVIDIA GeForce RTX 50 Series забезпечують високу продуктивність і реалістичну якість зображення в сучасних іграх та професійних застосунках. Підтримка технологій RTX відкриває доступ до деталізованої графіки, кінематографічних візуальних ефектів і плавного ігрового процесу навіть у вимогливих AAA-проєктах. DLSS 4 – Інтелектуальне підвищення продуктивності Технологія NVIDIA DLSS 4 використовує штучний інтелект для збільшення частоти кадрів та покращення якості зображення. Завдяки новим алгоритмам і функції Multi Frame Generation ігровий процес стає ще більш плавним і комфортним, особливо на високих налаштуваннях графіки та у високих роздільних здатностях. Ray Tracing – Реалістичне освітлення та ефекти Апаратне трасування променів дозволяє досягти більш природного освітлення, реалістичних тіней, віддзеркалень і глобального освітлення в режимі реального часу. Технологія Ray Tracing робить ігрові сцени більш живими, атмосферними та візуально насиченими. Reflex 2 – Мінімальна затримка та швидка реакція Технологія NVIDIA Reflex 2 оптимізує системну затримку для більш точного та чутливого керування. Це особливо важливо в динамічних іграх і кіберспортивних дисциплінах, де швидкість реакції безпосередньо впливає на результат. AI PC – Сучасні можливості штучного інтелекту Ноутбуки з RTX 50 Series прискорюють роботу AI-застосунків і сучасних творчих інструментів. Графічні процесори допомагають швидше виконувати генерацію зображень, обробку фото та відео, роботу з AI-моделями та інтелектуальні функції для стримінгу, відеозв’язку та створення контенту. NVIDIA Studio – Для творчості та професійної роботи Платформа NVIDIA Studio створена для дизайнерів, відеомонтажерів, стрімерів, 3D-художників і творців контенту. Оптимізація популярних застосунків, включно з Adobe Creative Cloud, Blender, DaVinci Resolve та Unreal Engine, допомагає пришвидшити робочі процеси та підвищити стабільність системи під час професійних навантажень. Max-Q – Оптимізація потужності та енергоефективності Технології NVIDIA Max-Q оптимізують роботу ноутбука для досягнення балансу між продуктивністю, рівнем шуму, температурою та часом автономної роботи. Завдяки інтелектуальному керуванню енергоспоживанням ноутбуки з RTX 50 Series залишаються продуктивними, компактними та зручними для щоденного використання, ігор і роботи в дорозі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 275HX |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | є |
| Thunderbolt 5 | є |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 2 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Емкість акумулятора | 99 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | NVIDIA |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 357х254х29.9 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 16" |
| Кардрідер | відсутній |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX5090 |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Об' єм оперативної пам' яті | 32 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 2 ТБ SSD |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 24 ГБ |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний привод | без дисків |
| Підтримка 3G/4G/5G | немає |
| Покриття екрану | глянсові |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | є |
| Підтримувані технології | DLSS 4.х, Ray Tracing, Max-Q, Blackwell |
| Роздільна здатність екрана | 2560x1600 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | Aorus |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 9 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип екрана | OLED |
| Тип оперативної пам' яті | DDR5 SDRAM |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процесора | 2,7 - 5,4 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 207 842 ₴








