
Джерело безперебійного живлення для роутерів mini UPS DC Prologix PLP418ECO_promo
757 ₴
- Немає в наявності
- Код: PLP418ECO_promo
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Компактний ДБЖ Prologix PLP418ECO, забезпечить стабільну роботу вашого роутера та комутатора при раптових/планових відключеннях електрики, а також в блекаут. Здатний гарантувати безперебійну роботу інтернету за технологією GPON, а також домашньої чи офісної мережі до 5 годин (в залежності від навантаження).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProLogiX |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 8 Агод |
| Акумуляторна батарея | внутрішня |
| Вага | 0.41 кг кг |
| Напруження на робочому місці | 5/9/12 В |
| Напруження | - |
| Габарити (ШхВхГ) | 159х28х104 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Захист від короткого замикання | немає даних |
| Захист від перезавантаження | немає даних |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | немає |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість батарей | 1 |
| Кількість вихідних розеток | 1 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 18 Вт |
| Призначення | Для роутера |
| РК-дисплей | немає |
| Час перемикання | - |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 757 ₴









