
Джерело безперебійного живлення для роутера HiSmart POE-36E 36W
1 615 ₴
- Немає в наявності
- Код: POE-36E
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Літієві акумулятори високої ємності, які забезпечують тривале резервування живлення навантажень. Високий рівень сумісності — пристрій придатний для експлуатації з більшістю цифрових виробів, присутніх на ринку. Вихід USB (5 В) дозволяє заряджати цифрові пристрої, такі як мобільні телефони, КПК, ігрові пристрої, планшети, аудіоплеєри тощо. Функція живлення через Ethernet (Power Over Ethernet, РОЕ) дозволяє одночасно передавати дані та потужність, що спрощує дротові підключення. Інтелектуальна конструкція схеми забезпечує захист від надмірного заряджання, надмірного розрядження та короткого замикання. Вбудований перетворювач дозволяє застосовувати широкий діапазон напруги змінного струму (100-240В змінного струму).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HiSmart |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Технічні характеристики | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 8.8 Агод |
| Акумуляторна батарея | внутрішня |
| Вага | 0.58 кг кг |
| Напруження на робочому місці | 5/9/12/24 В |
| Напруження | 100-240 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 210х130х40 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | немає даних |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перезавантаження | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | немає |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість батарей | 1 |
| Кількість вихідних розеток | немає |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 36 Вт |
| Потужність повна | 43 VA |
| Призначення | Для роутера |
| РК-дисплей | немає |
| Тип архітектури | резервний (Off-Line) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Час перемикання | - |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 615 ₴








