
Вентилятор Arctic F12 PWM 5-pack (ACFAN00145A)
994 ₴
- Немає в наявності
- Код: ACFAN00145A
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Максимальна тиша, мінімальна вібрація Навіть на низьких швидкостях робочий звук нового двигуна ARCTIC ледь помітний. Завдяки синусоїдальному намагнічуванню новий двигун створює лише близько 5% вібрації від комутації звичайного двигуна постійного струму без фільтра.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 105 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| MTBF | - |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові дані | - |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | чорний |
| Кількість у комплекті | 5 шт. |
| Максимальна швидкість обертів | 1350 об/хв |
| Наявність дисплея | немає |
| Номінальне напруження | 12 В |
| Номінальний струм | 0.12 A |
| Повітряний потік | 53 CFM |
| Призначення | Для корпусу і БП |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Регулювання обертів | є |
| Роз'єм живлення | 4-Pin |
| Роз'єм управління підсвічуванням | - |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 22.6 дБ |
| Потребується потужність | немає даних |
| Технології підсвічування | - |
| Тип підшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тиск | 1 мм H2O |
| Товщина | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 994 ₴




