
Джерело безперебійного живлення 650VA-PS, Lin.int., AVR, 4 x евро, пластик
2 345 ₴
- Немає в наявності
- Код: LP2415
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
LP 650VA-PS - лінійно-інтерактивний дбж, по суті, є резервним джерелом живлення. Цей пристрій головним чином призначається для безперебійного живлення різних технічних пристроїв і електроніки, і необхідно при аварійному або раптовому відключенні основного мережного електроживлення. Безперебійний ups LP 650VA-PS (лінійно інтерактивний тип) має показники потужності 390 Вт, вхідна напруга 162-295 V. Захисний функціонал інтерактивного джерела безперебійного живлення ДБЖ LP 650VA-PS передбачає: захист від короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження, розряду і надлишкового заряду батарей. Автоподзарядка пристрою виконується у вимкненому стані. Має 4 євророзетки після UPS. Якщо вам необхідно організувати у вашому будинку або офісі якісну систему резервного електроживлення, лінійно-інтерактивний дбж LP 650VA-PS - це оптимальне і доступне по вартості рішення. У тому випадку, якщо у вас виникли труднощі, пов’язані з вибором потрібної моделі ибп/ups, ви завжди можете зв’язатися з нашими фахівцями за вказаними на сайті телефонами, які допоможуть вам вибрати інтерактивний дбж у відповідності з вашими потребами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 7.5 Агод |
| Вага | 4,6 кг кг |
| Напруження на робочому місці | 220 в басах 10% |
| Напруження | 162-295 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 180х95х272 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перезавантаження | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість батарей | 1 |
| Кількість вихідних розеток | 4 |
| Потужність активна | 390 Вт |
| Потужність повна | 501 — 1000 ВА |
| РК-дисплей | немає |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Час перемикання | 4-6 мс |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 345 ₴





