
Відеокарта GeForce RTX 5080 16GB GDDR7 Gaming Trio OC White MSI (GeForce RTX 5080 16G GAMING TRIO OC WHITE)
76 384 ₴
- В наявності
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відеокарти серії GeForce RTX 50 GAMING TRIO на базі архітектури NVIDIA Blackwell дарують геймерам і творцям можливості, що змінюють правила гри. Ця серія поєднує суворий вигляд із передовими технологіями охолодження, що робить її непохитним союзником на ігровому полі бою. GAMING TRIO — ідеальний вибір для геймерів, які прагнуть віддаватися грі повністю. Найкраще в трасуванні променів та ШІ NVIDIA RTX – це найсучасніша платформа для повного трасування променів та технологій нейронного рендерингу, які революціонізують способи нашої гри та творчості. Понад 700 ігор та додатків використовують RTX для забезпечення реалістичної графіки та неймовірно швидкої продуктивності з передовими функціями ШІ, такими як DLSS Multi Frame Generation. Максиальна продуктивість. Чудова графіка. На основі ШІ NVIDIA DLSS – це революційний набір технологій нейронного рендерингу, що використовує ШІ для підвищення FPS, зменшення затримки та покращення якості зображення. Останній прорив, DLSS 4, пропонує нову багатокадрову генерацію та покращені Ray Reconstruction і Super Resolution на основі GPU GeForce RTX 50 Series та тензорних ядер п’ятого покоління. DLSS на GeForce RTX – це найкращий спосіб гри, підкріплений суперкомп’ютером NVIDIA зі штучним інтелектом у хмарі, який постійно покращує ігрові можливості вашого ПК. Реалізм, що вражає Архітектура NVIDIA Blackwell відкриває неймовірний рівень реалізму завдяки повному трасуванню променів. Відчуйте кінематографічну якість зображення з безпрецедентною швидкістю завдяки відеокартам GeForce серії RTX 50 з RT-ядрами четвертого покоління та передовими технологіями нейронного рендерингу, прискореними тензорними ядрами п’ятого покоління. Ключові переваги та технології NVIDIA GeForce RTX 50 Series: RTX. IT’S ON. – Повне занурення у сучасний геймінг Відеокарти NVIDIA GeForce RTX 50 Series відкривають доступ до нового покоління графіки та продуктивності. Технології RTX забезпечують реалістичні візуальні ефекти, високу деталізацію та плавний ігровий процес навіть у сучасних AAA-проєктах. Підтримка передових графічних можливостей дозволяє насолоджуватися максимальними налаштуваннями якості зображення, кінематографічними ефектами та стабільною частотою кадрів у найпопулярніших іграх. DLSS 4 – Інтелектуальне прискорення продуктивності Технологія NVIDIA DLSS 4 використовує можливості штучного інтелекту для підвищення FPS та покращення якості зображення. Завдяки новому поколінню алгоритмів і функції Multi Frame Generation система здатна ефективніше генерувати додаткові кадри, роблячи геймплей ще плавнішим та комфортнішим. DLSS 4 допомагає досягати високої продуктивності без значного зниження деталізації, що особливо важливо для ігор у високій роздільній здатності. Ray Tracing – Реалістичне світло та тіні Апаратне трасування променів забезпечує більш природне освітлення, точні віддзеркалення, реалістичні тіні та глобальне освітлення в режимі реального часу. Завдяки технології Ray Tracing ігрові сцени виглядають більш живими, атмосферними та деталізованими. Підтримка сучасних RT-технологій дозволяє отримати новий рівень візуального реалізму в іграх і професійних графічних застосунках. Reflex 2 – Максимальна швидкість реакції Технологія NVIDIA Reflex 2 оптимізує системну затримку між діями користувача та їх відображенням на екрані. Це забезпечує швидшу реакцію, кращу точність керування та більш комфортний ігровий процес у динамічних сценах. Reflex 2 особливо корисна для кіберспортивних дисциплін, де навіть мінімальна затримка може впливати на результат гри. AI PC – Потужність штучного інтелекту у вашому ПК Відеокарти RTX 50 Series оснащені спеціалізованими AI-ядрами для прискорення задач на базі штучного інтелекту. Вони дозволяють швидше працювати з генерацією зображень, редагуванням фото та відео, локальними AI-моделями та сучасними творчими інструментами. Також підтримуються технології покращення відео та голосу, включаючи функції для стрімінгу, онлайн-спілкування та створення контенту. NVIDIA Studio – Платформа для творчості та професійної роботи Платформа NVIDIA Studio створена для дизайнерів, художників, відеомонтажерів, стрімерів і 3D-розробників. Оптимізація популярних професійних програм, включаючи Adobe Creative Cloud, Blender, DaVinci Resolve та Unreal Engine, допомагає прискорити робочі процеси та підвищити стабільність роботи системи. Спеціальні драйвери NVIDIA Studio забезпечують надійність під час роботи з професійним контентом, рендерингом відео та складними графічними проєктами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR |
| Користувальницькі характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1xHDMI |
| USB Type-C | відсутній |
| Інтерфейс з' єднання | PCI-Express 5.0 |
| Виробник відеокарти | NVIDIA |
| Виробник графічного процесора | NVIDIA |
| Відновлена | Немає |
| Гарантія | 36 місяців |
| Графічний чіп | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Довжина відеокарти | 338 мм |
| Додаткове живлення | 16 pin |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Кількість займаних слотів | 4 |
| Кількість підтримуємих моніторів | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Наявність підсвічування | з підсвічуванням |
| Наявність розгону (ОС) | з розгоном |
| Об' єм пам' яті | 16 ГБ |
| Призначення | ігрова |
| Підтримка AMD CrossFireX | немає |
| Підтримка Nvidia SLI | є |
| Підтримувані 3D API (DirectX, OpenGL) | DirectX, OpenGL |
| Рекомендована потужність блоку живлення | 850 Вт |
| Серія AMD | - |
| Серія Nvidia | GeForce RTX 50 Series |
| Система охолодження | активна |
| Технології GPU | DLSS 4.х, Ray Tracing, Blackwell |
| Тип пам' яті | GDDR7 |
| Форм-фактор | дискретна (стандартна) |
| Частота пам'яті, МГц | 30000 |
| Частота ядра МГц | Boost Clock: 2700 MHz; Extreme Performance: 2715 MHz |
| Шина пам'яті | 256 бит |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76 384 ₴








