Більше екрана, менше обмежень Металевий дизайн без рамки забезпечує повноекранний перегляд та ширшу видимість. Просто відчуйте себе серед усіх подій. Кожна деталь з HDR 10 Широкий динамічний діапазон (HDR) забезпечує чудові враження від яскравої яскравості, виняткової деталізації тіней і яскравих кольорів. Сядьте спокійно і насолоджуйтесь неймовірною деталізацією зображення, як і задумали творці фільму. Плавніше, розумніше Завдяки зрозумілому інтерфейсу Android TV дозволяє з легкістю переглядати понад 400000 фільмів та шоу, а також транслювати фото, відео та музику зі своїх смарт-пристроїв на екран. Відчуйте чудовий звук завдяки новітнім потужним динамікам Вбудований декодер Dolby забезпечує незабутній перегляд із чистим, глибоким та вражаючим звуком. Нові потужні динаміки забезпечують повніше занурення у повітря. Різноманітні та швидкі підключення L5A дозволяє підключатися до інших смарт-пристроїв за допомогою різних засобів зв’язку та легко демонструвати різноманітний контент. Підтримка на великому екрані Використовуйте голос для пошуку фільмів, потокової передачі програм, відтворення музики та керування телевізором. Запитуйте у Google про погоду, спортивні результати та багато іншого та отримуйте відповіді прямо на екрані.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Колір | Чорний |
| Операційна система | Android TV |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 100x100 мм |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | MP3, WMA |
| Вага без підставки | 5.9 кг |
| Вага з підставкою | 5.8 кг |
| Версія Bluetooth | 5.0 |
| Внутрішня пам'ять | немає даних |
| відео | AV1, AVI, H.264, H.265, MKV, MP4, MPG, TS, VP9, WEBM, WMV |
| Відстань між ніжками | немає даних |
| Гарантія | 12 місяців |
| Голосове керування | є (пульт) |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 43" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Енергетична вартість | 65 Вт |
| Комплект поставки | телевізор, ніжки, пульт дистанційного керування, документація |
| Контрастність | немає даних |
| Кут огляду | 178° /178° |
| Модель пульту | RC716 |
| Оперативна пам'ять | 1Гб |
| Потужність звуку | 16 Вт |
| Процесор зображення | IPQ 2.0 |
| Підтримка HDR | є |
| Підтримка NTFS | немає |
| Роз'єднані | 2хHDMI, USB, LAN, CI, mini Jack |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 955x551х84 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 955x600х184 мм |
| Технологія MEMC | немає |
| Технологія дисплея | LED |
| Технології звуку | Dolby Digital |
| Тип телевізора | LCD (LED) |
| Фото | JPEG, PNG, BMP, HEIF |
| Цифровий тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Час відгуку | немає даних |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 814 ₴









