
Сушарка ProfitM ЕСП-02 слонова кістка
4 168 ₴
- В наявності
- Код: ЕСП2 слоновая кость_бн
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Це прилад який необхідний на вашій кухні. Сушарка зберігає приємний запах та аромат ваших улюблених фруктів та овочів, щоб ви могли насолоджуватися ними протягом усього року. Терморегулятор гарантує ідеальний процес сушіння. Металева конструкція корпусу та лотків, дозволяє сушити при високій температурі. Також додатковою перевагою являється великий об"єм сушильної камери.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit M |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.1 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Терморегулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація роботи | є |
| Автовимкнення | Автовідключення |
| Висота секції | 4 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | Ні. |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Загальний об’ єм | 20 л |
| Знімні піддони | є |
| Колір | Слонова кістка |
| Кількість секцій | 7 шт |
| Максимальне завантаження | немає даних |
| Матеріал піддонів | метал |
| Міцність | 820 |
| Приготування пастили | немає |
| Прозорі піддони | Немає |
| Регулювання висоти піддону | відсутнє |
| Розміри | 45.5х32х32 см |
| Сушіння горіхів | є |
| Сушіння грибів | є |
| Сушіння зелені та лікарських трав | є |
| Сушіння м'яса (в'ялення) | є |
| Сушіння макаронів, локшини, тіста | немає |
| Сушіння овочів | є |
| Сушіння риби (в'ялення) | є |
| Сушіння фруктів | є |
| Сушіння хліба | є |
| Сушіння ягід | є |
| Таймер | немає |
| Температура сушіння | 30 - 90 °С |
| Тип керування | Поворотні перемикачі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 168 ₴




