
Відеокарта GeForce RTX 5070 12GB GDDR7 Infinity 3 OC Palit (NE75070S19K9-GB2050S)
33 416 ₴
- В наявності
- Код: NE75070S19K9-GB2050S
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нова ера SFF-потужностей: Infinity 3 Series SFF-складання набирають популярності з цілком зрозумілих причин. Вони економлять місце, зменшують безладдя та забезпечують більшу портативність. Palit GeForce RTX 5070 Infinity 3 Series створена з цією метою - забезпечити потужність висококласного GPU у форм-факторі, що міститься в компактних корпусах ПК. Графічні процесори GeForce RTX 50, що працюють на базі NVIDIA Blackwell, надають геймерам і творцям ігор приголомшливі можливості штучного інтелекту. Чудове трасування променів та ІІ RTX - це найпередовіша платформа для повного трасування променів та нейронних технологій рендерингу, які революціонізують наші ігри та творчість. Більше 700 ігор та програм використовують RTX для забезпечення реалістичної графіки та неймовірно високої продуктивності завдяки передовим функціям штучного інтелекту, таким як DLSS Multi Frame Generation. Висока швидкість. Чудові візуальні ефекти. На основі штучного інтелекту DLSS - це революційний набір нейронних технологій рендерингу, що використовують штучний інтелект для підвищення частоти кадрів на секунду, зниження затримок та покращення якості зображення. Останнє досягнення, DLSS 4, - це нова технологія генерації кількох кадрів, покращена реконструкція променів та супердозвіл на базі графічних процесорів GeForce RTX 50 Series та тензорних ядер п’ятого покоління. DLSS на GeForce RTX - це найкращий спосіб грати, підтримуваний суперкомп’ютером NVIDIA AI у хмарі, що постійно покращує ігрові можливості вашого ПК. Ігровий реалізм Архітектура NVIDIA Blackwell відкриває революційний реалізм повного трасування променів. Оцініть візуальні ефекти кінематографічної якості на безпрецедентній швидкості завдяки GeForce RTX 50 Series із ядрами RT четвертого покоління та проривними технологіями нейронного рендерингу, прискореними ядрами Tensor п’ятого покоління. Змагайтеся на Warp Speed Технології Reflex оптимізують графічний конвеєр для максимальної чуйності, забезпечуючи швидше виявлення мети, прискорений час реакції та підвищену точність прицілювання у іграх змагань. У Reflex 2 з’явилася функція Frame Warp, яка ще більше знижує затримку, ґрунтуючись на останніх даних про введення миші у грі. Ключові переваги та технології NVIDIA GeForce RTX 50 Series: RTX. IT’S ON. – Повне занурення у сучасний геймінг Відеокарти NVIDIA GeForce RTX 50 Series відкривають доступ до нового покоління графіки та продуктивності. Технології RTX забезпечують реалістичні візуальні ефекти, високу деталізацію та плавний ігровий процес навіть у сучасних AAA-проєктах. Підтримка передових графічних можливостей дозволяє насолоджуватися максимальними налаштуваннями якості зображення, кінематографічними ефектами та стабільною частотою кадрів у найпопулярніших іграх. DLSS 4 – Інтелектуальне прискорення продуктивності Технологія NVIDIA DLSS 4 використовує можливості штучного інтелекту для підвищення FPS та покращення якості зображення. Завдяки новому поколінню алгоритмів і функції Multi Frame Generation система здатна ефективніше генерувати додаткові кадри, роблячи геймплей ще плавнішим та комфортнішим. DLSS 4 допомагає досягати високої продуктивності без значного зниження деталізації, що особливо важливо для ігор у високій роздільній здатності. Ray Tracing – Реалістичне світло та тіні Апаратне трасування променів забезпечує більш природне освітлення, точні віддзеркалення, реалістичні тіні та глобальне освітлення в режимі реального часу. Завдяки технології Ray Tracing ігрові сцени виглядають більш живими, атмосферними та деталізованими. Підтримка сучасних RT-технологій дозволяє отримати новий рівень візуального реалізму в іграх і професійних графічних застосунках. Reflex 2 – Максимальна швидкість реакції Технологія NVIDIA Reflex 2 оптимізує системну затримку між діями користувача та їх відображенням на екрані. Це забезпечує швидшу реакцію, кращу точність керування та більш комфортний ігровий процес у динамічних сценах. Reflex 2 особливо корисна для кіберспортивних дисциплін, де навіть мінімальна затримка може впливати на результат гри. AI PC – Потужність штучного інтелекту у вашому ПК Відеокарти RTX 50 Series оснащені спеціалізованими AI-ядрами для прискорення задач на базі штучного інтелекту. Вони дозволяють швидше працювати з генерацією зображень, редагуванням фото та відео, локальними AI-моделями та сучасними творчими інструментами. Також підтримуються технології покращення відео та голосу, включаючи функції для стрімінгу, онлайн-спілкування та створення контенту. NVIDIA Studio – Платформа для творчості та професійної роботи Платформа NVIDIA Studio створена для дизайнерів, художників, відеомонтажерів, стрімерів і 3D-розробників. Оптимізація популярних професійних програм, включаючи Adobe Creative Cloud, Blender, DaVinci Resolve та Unreal Engine, допомагає прискорити робочі процеси та підвищити стабільність роботи системи. Спеціальні драйвери NVIDIA Studio забезпечують надійність під час роботи з професійним контентом, рендерингом відео та складними графічними проєктами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Palit |
| Користувальницькі характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1xHDMI |
| USB Type-C | відсутній |
| Інтерфейс з' єднання | PCI-Express 5.0 |
| Виробник відеокарти | NVIDIA |
| Виробник графічного процесора | NVIDIA |
| Відновлена | Немає |
| Гарантія | 24 місяці |
| Графічний чіп | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Довжина відеокарти | 291.9 мм |
| Додаткове живлення | 16 pin |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Кількість займаних слотів | 2 |
| Кількість підтримуємих моніторів | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Наявність розгону (ОС) | з розгоном |
| Об' єм пам' яті | 12 ГБ |
| Призначення | ігрова |
| Підтримка AMD CrossFireX | немає |
| Підтримка Nvidia SLI | є |
| Підтримувані 3D API (DirectX, OpenGL) | DirectX, OpenGL |
| Рекомендована потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Серія AMD | - |
| Серія Nvidia | GeForce RTX 50 Series |
| Система охолодження | активна |
| Технології GPU | DLSS 4.х, Ray Tracing, Blackwell |
| Тип пам' яті | GDDR7 |
| Форм-фактор | дискретна (стандартна) |
| Частота пам'яті, МГц | 28000 |
| Частота ядра МГц | Graphics Clock 2325 MHz / Boost Clock: 2542 MHz |
| Шина пам'яті | 192 бит |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 416 ₴











