
Джерело безперебійного живлення TTN DCL-36W 36W PoE
2 616 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1283126598449
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
TTN DCL-36W оснащено акумулятором LiFePO4 ємністю 20000mAh, що забезпечує довготривале живлення роутера, оптичного термінала, камер відеоспостереження, маршрутизаторів і пристроїв розумного дому до 10 годин без підключення до електромережі. Ви зможете продовжити роботу, дивитися фільми, грати в ігри або вести переговори, навіть коли виникають перебої з електрикою. Ця технологія підтримує до 2000 циклів заряд-розряд, посилюючи довговічність роботи, порівняно з традиційними акумуляторами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 20 Агод |
| Акумуляторна батарея | внутрішня |
| Вага | 0.82 кг кг |
| Напруження на робочому місці | 5/9/12/24 В |
| Напруження | 100-240 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 158х81.5х68.5 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перезавантаження | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | немає |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | немає |
| Кількість батарей | 1 |
| Кількість вихідних розеток | немає |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 36 Вт |
| Потужність повна | до 500 ВА |
| Призначення | Для роутера |
| РК-дисплей | немає |
| Тип архітектури | резервний (Off-Line) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Час перемикання | - |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 616 ₴









