
Зарядна станція Oscal Powermax 3600
89 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: Powermax 3600
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Спираючись на багаторічний досвід створення захищених телефонів, Blackview, відомий як лідер у галузі, починає новаторське починання, впроваджуючи невразливі можливості захищених телефонів в електростанції. Конструкція стійка до падіння з висоти 0,8 м Створена відповідно до суворих умов ваших експедицій, PowerMax 3600 ретельно розроблена, щоб витримувати вертикальні падіння з висоти до 0,8 м, що усуває побоювання з приводу ненавмисного падіння. Корпус із захистом від бризок та пилу Від берегів озер росяним ранком до запорошеної пустелі в сутінках, ви можете брати його з собою куди завгодно без побоювань - він легко захищає від попадання в корпус вертикальних крапель води та певних твердих частинок. Вогнестійкий корпус Незалежно від того, чи займаєтеся ви стрижкою газону у дворі або дослідженням пустелі, функція захисту від ультрафіолету PowerMax 3600 захищає його від вицвітання та старіння, викликаних тривалим впливом сонця, а його вогнестійкий корпус UL94V-0 гарантує відсутність ризику виникнення пожеж . Не тільки для освітлення, а й для екстреного зв’язку Крім 5 стандартних режимів світлодіодного освітлення, інформацію можна передавати за допомогою світлових сигналів, змінюючи яскравість та режими миготіння вогнів, що корисно вночі, в негоду або в умовах поганої видимості для передачі сигналів, особливо сигналів лиха.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oscal |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| DC-роз'єм | 2 |
| USB Type-A | 4 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 2 |
| Ємність, Вт*г | 3600 |
| Ємність, мА*г | немає даних |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | 2200 Вт |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вага | 44.45 кг кг |
| Вихід USB Type-A | 1 х 12 Вт; 3 х 18 Вт |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 2 х 100 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | - |
| Вихід постійного струму | 2 х 12В/3А |
| Вихід прикурювача | 1 х 12В/10A |
| Водонепроникний корпус | є |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | дисплей |
| Для великої побутової техніки | Да |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | є |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Життєвий цикл | 3500+ циклів |
| Заряджання від USB | Немає |
| Заряджання від акумулятора | Да |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Да |
| Заряджання від сонячної панелі | Да |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перегріву | є |
| Захист від перенапруги | є |
| Змінний струм | 4 х 230 В |
| Колеса | є |
| Колір | чорний з сірим |
| Ліхтарик | є |
| Максимальна вхідна потужність | 3600 Вт |
| Номінальна потужність | 3600 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 14 шт. |
| Прикурювач | 1 |
| Протиударний корпус | є |
| Підключення додаткової батареї | є |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Пікова потужність | 3000 Вт |
| Робоча температура | від -10°С до +45°C |
| Роз'єм прикурювача | 120 Вт |
| Розміри | 590 х 350 х 441 мм |
| Ручка для перенесення | є |
| сонячна панель | 1600 Вт |
| Технологія заряджання | Power Delivery |
| Тип акумуляторів | LiFePO4 |
| Управління зі смартфона | є |
| Форма вихідного напруження | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | є |
| Час заряджання від мережі | 2 роки |
| Час заряджання від прикурювача | 30 рік |
| Час заряджання від сонячної панелі | 2.25 рік |
| Швидке заряджання батареї | є |
| Основні атрибути | |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Тип | Зарядна станція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89 999 ₴











