
Джерело безперебійного живлення Europower PSW-EP1000WM12/14824
9 459 ₴
- Немає в наявності
- Код: PSW-EP1000WM12/14824
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
особливості: • ДБЖ працює як стабілізатор без підключення акумулятора • Перемикач струму заряду 10/20А • Кнопка увімкнення або вимкнення інвертора від навантаження • Індикація підвищення або зниження вхідної напруги • Індикація навантаження ДБЖ • Індикація вимкнення ДБЖ через перегрівання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europower |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | - |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Вага | 8,6 кг кг |
| Напруження на робочому місці | 220 в басах 10% |
| Напруження | 145-275 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 312х270х310 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перезавантаження | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 2 |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 2 |
| Кількість батарей | без батареї |
| Кількість вихідних розеток | 2 |
| Матеріал для корпусу | Метал |
| Наявність USB-порту | немає |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 700 Вт |
| Потужність повна | 501 — 1000 ВА |
| Призначення | споживчі |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | правильна синусоїда |
| Час перемикання | 2-6 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 459 ₴




