Gemix RDX-1000 - автоматичний стабілізатор напруги, однофазний, релейного типу. Призначений для забезпечення стабільного електроживлення та захисту побутового обладнання (електронасосів, комп’ютерів, телевізорів тощо) від підвищеної і зниженої напруги, а також від стрибків напруги в електромережі. Принцип дії полягає в автоматичному перемиканні секцій (обмоток) автотрансформатора за допомогою електромагнітних реле. Стабілізатор забезпечує вихідну напругу у вигляді чистої синусоїди, напруга на рівні 220 В з точністю ± 10%. Швидкість реакції на зміну напруги менше 0.5 сек. Час затримки виходу знаходиться в межах 6/120 сек. Захист від високої вихідної напруги спрацьовує при 255 В.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemix |
| Кількість фаз | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Вага | 4.8 кг кг |
| Напруження на робочому місці | 220 В ± 10% |
| Вихідна частота | 50 Гц |
| Вихідні роз'єми | розетка |
| Вольтметр | цифровий |
| Вхідна частота | 50 Гц |
| Відносна вологість (без конденсату) | немає даних |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | є |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для котлів | Немає |
| Для побутової техніки | Да |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діапазон вхідної напруги | 140-260 В |
| Запобігальник | Автоматичний захисний запобіжник |
| Захист від високовольтних імпульсів | є |
| Захист від зниженої напруги | є |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перезавантаження | є |
| Захист від перегріву | є |
| Захист від перешкод | є |
| Захист від підвищеної напруги | є |
| Клас пило- та вологозахисту | немає |
| Колір | чорний / сірий |
| Кількість вихідних роз'ємів | 2 |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Монтаж | Підлоговий |
| Потужність номінальна, Вт | 700 |
| Потужність повна, ВА | 1000 |
| Похибка стабілізації | 10 % |
| Розміри виробу, мм | 250 х 160 х 125 мм |
| Ручка для перенесення | є |
| Температура довкілля | немає даних |
| Тип підключення стабілізатора | вилка |
| Тип стабілізатора | Релівний |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 854 ₴






