
Джерело безперебійного живлення Armac Office 850E LCD 850VA/480W (Z22850)
3 538 ₴
- Немає в наявності
- Код: Z22850
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ВСЕ ПІД КОНТРОЛЕМ Серія Armac 850E Office пропонує просте та ефективне рішення для офісних програм, таких як персональні комп’ютери, ноутбуки, маршрутизатори, комутатори та інші пристрої, що використовуються як на роботі, так і вдома. Ця серія ідеально підходить для користувачів, яким потрібні системи аварійного електроживлення з панеллю управління. У серії Office використовується РК-панель, яка дозволяє користувачеві постійно контролювати робочі параметри пристрою: вхідну та вихідну напругу, рівень заряду батареї, навантаження, поточний робочий режим та інші важливі індикатори. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ПРИСТРІЙ Завдяки використанню мікропроцесорного управління, ДБЖ забезпечує комплексний захист, автоматично регулюючи та стабілізуючи напругу в безпечних межах. Мікропроцесорна технологія дозволяє пристрою швидко реагувати на зміни напруги, усувати стрибки та перебої в живленні, захищати від перенапруги, перевантаження та повної розрядки батареї. Також пристрій забезпечує автоматичний запуск після відновлення живлення та заряджання в режимі очікування (Stand-By). БАГАТО УСТАТКУВАННЯ ТА ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДБЖ оснащений двома портами RJ-45 для захисту телефонної лінії та IT-кабелів від перенапруги. На задній панелі пристрою також знаходиться USB-порт, який дозволяє користувачеві краще контролювати роботу пристрою та налаштовувати його параметри. За допомогою програмного забезпечення PowerManager можна віддалено відстежувати стан ДБЖ у реальному часі, отримувати повідомлення на призначені мережеві адреси та автоматично зберігати робочі дані та завершувати програми за потреби відключення живлення. ДИСКРЕЦІЙНІСТЬ І ТОЧНІСТЬ РОБОТИ Функція тихої роботи задовольнить вимоги найвибагливіших користувачів, які цінують безшумність за будь-якого режиму роботи пристрою. ДБЖ дозволяє відключити всі звукові сигнали, за винятком критичних, коли пристрій працює від батареї. Завдяки ретельному підходу виробника до кожної деталі ДБЖ забезпечує чисте та стабільне електроживлення підключеної техніки, що робить його надійним джерелом аварійного живлення для будь-якого офісу. * Програмне забезпечення доступне для скачування на сайті armac ** USB-кабель не входить у комплект
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armac |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 9 Агод |
| Акумуляторна батарея | внутрішня |
| Вага | 7.9 кг кг |
| Напруження на робочому місці | 195-255 В |
| Напруження | 145-290 В |
| Габарити (ШхВхГ) | немає даних |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перезавантаження | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 2 |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 2 |
| Кількість батарей | 1 |
| Кількість вихідних розеток | 2 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 480 Вт |
| Потужність повна | 850 VA |
| Призначення | споживчі |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Час перемикання | 6-10 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 538 ₴



