
Акумуляторна батарея EAST EHB5000 51.2V 104AH (EHB5000-051050-RL)
23 673 ₴
- Немає в наявності
- Код: EHB5000-051050-RL
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Побутова акумуляторна батарея з модулем, що підключається, має модульну конструкцію, яка покращує ємність системи за рахунок паралельного з’єднання модулів батареї. Довговічні літій-залізо-фосфатні батареї та чудова конструкція продукту забезпечують тривалий термін служби понад 15 років. Повністю модульна конструкція, кількість модулів можна додавати або віднімати у будь-який час, простота обслуговування та розширення. Призначена для побутового використання, швидке відображення стану продукту, автоматизована інтелектуальна конструкція керування без ручного керування. Підтримувані марки інверторів: PYLON, DEYE, Growatt, GOODWE, SOFAR, LUX, Victron, SOL-ARK, SMA, Voltronic, Schneider, Aiswei, solio, SUNGROW, Sorotec, Must, SRNE, BlueSun, SMK, Afore, Sacola MEGAREVO.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EAST |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пам’ ять акумулятора | 104 А·г |
| Вага | 45 кг кг |
| Висота | 130 мм мм |
| Гарантія | 60 місяців |
| Довжина | 440 мм мм |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Максимальний струм заряду | 100 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Матеріал корпуса | метал |
| Наявність дисплея | LCD |
| Номінальне напруження | 51.2 В |
| Номінальна робоча температура | 25±2°C |
| Робочий діапазон температур | від -20°C до +55°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Тип клеми | немає даних |
| Ширина | 480 мм мм |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 673 ₴


