
Комутатор Ruijie Reyee RG-ES126FGS-LP
13 159 ₴
- Немає в наявності
- Код: RG-ES126FGS-LP
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Особливості: 24 порти 10/100 Мбіт/с з 2-портовим гігабітним некерованим комутатором PoE Некерований комутатор, який видно у хмарі Ruijie Інтелектуальна та безпечна мережа відеоспостереження Інтелектуальне управління PoE Високоякісний дизайн Застосовується до різних сценаріїв
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | 24 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 1 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | немає |
| PoE In/PoE Out | ні / так |
| QSFP | немає |
| QSFP+ | немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | немає |
| SFP+ | немає |
| SFP28 | - |
| USB | немає |
| Бюджет PoE | До 180 Вт |
| Вага | 3200 г кг |
| Входить до комплекту | комутатор, документація |
| Гарантія | 36 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Загальна кількість портів | 26 |
| Комбо порт GE/SFP | 1 |
| Консольний порт | немає |
| Кількість портів з підтримкою PoE | 24 порти |
| Максимальна швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 180 Вт |
| Матеріал для корпусу | Метал |
| Можливість монтажу у стійку | є |
| Підтримка PoE | є |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / ні / ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 440 х 214.9 х 44 мм |
| Рівень управління | - |
| Стекування | Немає |
| Тип | некерований |
| Тип охолодження | активне |
| Керування | немає |
| Форм-фактор | настільний + стійковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 159 ₴







