Кронштейн підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів і моніторів з діагоналлю 19-43 дюймів і вагою до 19 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд кронштейна | Похилі-поворотні |
| Відстань від стіни | 65 - 405 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Допустиме навантаження | 15 кг |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Кут нахилу | +15/-15° |
| Кут обертання | 180°/360°/180° |
| Максимальний стандарт VESA | 200x200 мм |
| Рекомендована діагональ | 19" - 43" |
| Стандарти VESA | 100x100 мм, 200x100 мм, 200x200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 572 ₴





