Кронштейн підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів і моніторів з діагоналлю 13-28 дюйма і вагою до 15 кг. Підтримуваний стандарт VESA: від 75 х 75 мм до 100 х 100 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд кронштейна | поворотний |
| Відстань від стіни | 65 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Допустиме навантаження | 15 кг |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Кут нахилу | -5°/+15° |
| Кут обертання | 60° |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Рекомендована діагональ | 13" - 28" |
| Стандарти VESA | 75x75 мм, 100х100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 304 ₴







