
Сковорода Tefal XL Intense 26 см (C3840553)
1 085 ₴
- В наявності
- Код: C3840553
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сковороди XL Intense від Tefal – це проста у використанні серія посуду, призначена для задоволення щоденних потреб у приготуванні різноманітних страв. У моделях сковорідок цієї лінійки інтегрований індикатор Thermo-Signal, який інформує про ідеальну температуру для початку приготування та для ідеальної текстури, кольору та смаку продуктів. Серія XL Intense має антипригарне покриття Titanium 2Х, більш міцне та довговічне.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Індикатор нагріву | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 0.83 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в духовій шафі | Немає |
| Висота стінки | 6 см |
| Внутрішнє покриття | антипригарне |
| Гарантія | 1 місяць |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр | 26 см |
| З газовими плитами | Да |
| З електричними плитами | Да |
| З індукційними плитами | Немає |
| З'ємна ручка | Немає |
| Колір корпусу | Чорний |
| Лита ручка | Да |
| Матеріал для корпусу | Алюміній |
| Матеріал кришки | - |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Миття в посудомийній машині | Да |
| Наявність кришки | без крихти |
| Носик для зливу | Немає |
| Отвір для підвішування | Да |
| Технологія внутрішнього покриття | Titanium 2X |
| Тип | традиційна |
| Товщина дна | немає даних |
| Товщина стінки | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 085 ₴







