Комплектація: кронштейн у зборі, інструкція, гарантійний лист, дюбель 10*50 (2шт), шуруп м6*60 (2шт), шайба М8 (2 шт), гвинт М4*10 (4шт).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд кронштейна | Похилі-поворотні |
| Відстань від стіни | 60 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Допустиме навантаження | 10 кг |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Кут нахилу | 15° |
| Кут обертання | 90° |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Рекомендована діагональ | 18" - 28" |
| Рекомендований діагональ | 18" - 28" |
| Стандарти VESA | 75х75 мм, 100х75 мм, 100х100 мм |
| Стандарти VESA | 75х75 мм, 100х75 мм, 100х100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 269 ₴









