
Зарядна станція V-TAC VT-303N 300W 288Wh (VT-303N/38057)
8 918 ₴
- Немає в наявності
- Код: VT-303N/38057
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Портативна зарядна станція V-TAC - зручна зарядка вдома, в дорозі та на вулиці. Модель: VT-303N Потужність: 300 Вт Ємність батареї: 15 Ач (288 Втч) Тип батареї: LiFePO4 (IRF32135 19.2В)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | V-TAC |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| DC-роз'єм | 2 |
| USB Type-A | 2 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 2 |
| Ємність, Вт*г | 288 |
| Ємність, мА*г | 150000 |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | немає даних |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вихід USB Type-A | 2 х 5В/3А |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 1 х 65 Вт; 1 х 18 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | - |
| Вихід постійного струму | 2 х 12В/6А |
| Вихід прикурювача | 1 х 12В |
| Водонепроникний корпус | немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | дисплей |
| Для великої побутової техніки | Немає |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | немає |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Життєвий цикл | - |
| Заряджання від USB | Немає |
| Заряджання від акумулятора | Немає |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Да |
| Заряджання від сонячної панелі | Немає |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перегріву | є |
| Захист від перенапруги | є |
| Змінний струм | 1 х 230 В |
| Колеса | немає |
| Колір | Зелений |
| Ліхтарик | немає |
| Максимальна вхідна потужність | немає даних |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 6 шт. |
| Прикурювач | 1 |
| Протиударний корпус | немає |
| Підключення додаткової батареї | немає |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Пікова потужність | 420 Вт |
| Робоча температура | немає даних |
| Роз'єм прикурювача | - |
| Ручка для перенесення | є |
| сонячна панель | - |
| Технологія | літій-залізофосфат (LiFePO4) |
| Технологія заряджання | Power Delivery |
| Тип акумуляторів | LiFePO4 |
| Управління зі смартфона | немає |
| Форма вихідного напруження | немає даних |
| Функція ДБЖ | немає |
| Час заряджання від мережі | немає даних |
| Час заряджання від прикурювача | немає даних |
| Час заряджання від сонячної панелі | немає даних |
| Швидке заряджання батареї | немає |
| Основні атрибути | |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Тип | Зарядна станція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 918 ₴







