
Ноутбук Acer Swift Edge 16 SFE16-44-R2K2 (NX.KTDEU.003) Black
48 227 ₴
- Немає в наявності
- Код: NX.KTDEU.003
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Захопливі візуальні ефекти Насолоджуйтеся захоплюючими мультимедійними та ігровими можливостями з графікою AMD Radeon. Від найновіших фільмів до дослідження нових ігрових світів - насолоджуйтеся надзвичайною деталізацією, яка робить ваші розваги ще більш реалістичними. Неймовірний дисплей Пориньте в яскравий OLED-дисплей: бездоганні чорні кольори, широкі кути огляду та приголомшлива контрастність. Ідеальний вибір для фільмів, ігор та редагування візуального контенту. Бездоганна передача кольору Екран 100% DCI-P3 забезпечує широку колірну гамму й точне відтворення яскравих, реалістичних зображень. Це має вирішальне значення для відеомонтажу та графічного дизайну. Насичені, реалістичні кольори покращують сприйняття фільмів, ігор та фотографій, забезпечуючи деталізоване, захоплююче зображення. SpeedBoost LPDDR5 - це новітня оперативна пам’ять для ноутбуків з низьким енергоспоживанням, що забезпечує вищу швидкість, більшу пропускну здатність і менше енергоспоживання, ніж LPDDR4x. Ідеально підходить для ігор, редагування відео та створення контенту. Максимальна продуктивність Твердотільні накопичувачі швидші, надійніші та довговічніші, ніж традиційні жорсткі диски. Ідеально підходять для ноутбуків, щоб швидко завантажувати ігри, відкривати програми та передавати файли. Засіб для зчитування відбитків пальців Ваш відбиток пальця є унікальним, як і ви, а такоє він є найкращим паролем, який неможливо повторити. Захистіть себе від несанкціонованого доступу та збережіть свої персональні дані, використовуючи безпеку на кінчиках своїх пальців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 8840U |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 3200x2000 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 2 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Емкість акумулятора | 54 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | є |
| Вага | 1,23 кг кг |
| Веб-камера | є |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Виробник процесора | AMD |
| Габарити (ШхГхВ) | 357.6х245.9х13 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 16" |
| Кардрідер | microSD |
| Матеріал для корпусу | Метал |
| Модель відеокарти | AMD Radeon Graphics |
| Назва серії | Swift |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Об' єм оперативної пам' яті | 32 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Оптичний привод | без дисків |
| Підтримка 3G/4G/5G | немає |
| Покриття екрану | глянсові |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | є |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | Swift |
| Серія процесора | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | OLED |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Частота процесора | 3,3 — 5,1 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 227 ₴









