
Ноутбук HP 250 G10 (AD0U3ET) Dark Ash Silver
13 811 ₴
- Немає в наявності
- Код: AD0U3ET
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Красиво та світло Ноутбук HP 250 відповідає гібридному стилю роботи завдяки тонкому та легкому дизайну та співвідношенню екрана до корпусу 85 відсотків. Створений для роботи та готовий до розваг Виконуйте проекти за допомогою потужного процесора Intel, швидкої пам'яті та сховища. Бути видимим і чутним із ясністю Ефективно співпрацюйте завдяки вбудованій камері та шумоподавленню на основі штучного інтелекту за допомогою двонаправлених мікрофонів. Швидка та ефективна бездротова локальна мережа Портативність комп'ютера та надійність швидкого з'єднання визначають, де ви зможете працювати. Отримайте швидке та надійне з'єднання у густонаселених бездротових середовищах за допомогою гігабітної швидкості Wi-Fi 6.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Processor N200 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Емкість акумулятора | 41 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Вага | 1,52 кг кг |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 360х236х18.6 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 15.6" WXGA (1366х768) |
| Кардрідер | SD |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Назва серії | 250 |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Об' єм оперативної пам' яті | 8 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 256 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисків |
| Підтримка 3G/4G/5G | немає |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | 250 |
| Серія процесора | Intel Processor |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | SVA |
| Тип оперативної пам' яті | DDR4 SDRAM |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 3,7 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 811 ₴







