
Смартфон HMD Pulse 4/64GB Blue
3 303 ₴
- Немає в наявності
- Код: HMD Pulse 4/64GB Blue
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (66) 168-34-86Сергій Telegram
- +380 (93) 273-76-46Сергій Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
HMD Pulse — передовий гаджет, який встановлює новий стандарт у світі носимих технологій. Поєднуючи інноваційний дизайн із високою функціональністю, HMD Pulse пропонує користувачам незабутні враження. Елегантний і ергономічний корпус забезпечує максимальний комфорт під час використання, а потужна звукова технологія гарантує відмінну якість звуку без додаткових зусиль. Вбудовані інтелектуальні функції роблять управління легким та інтуїтивно зрозумілим, а стильний дизайн додасть елегантності кожному дню. Незалежно від того, професіонал ви у своїй справі чи просто зацікавлені в нових технологіях, HMD Pulse стане вашим надійним супутником і підвищить ефективність вашої роботи чи відпочинку. Збільште свої можливості з HMD Pulse і відчуйте, що таке справжній комфорт і продуктивність!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HMD |
| Колір | Синій |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 187 г кг |
| Встановлена ОС | Android 14.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 163.19x75.02x8.45 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 6.56" |
| Захист від пилу і вологи | IP52 |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навігація | GPS, A-GPS, Galileo |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Основа камери | 13 Мп |
| Потужність заряджання | 10 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 256 ГБ |
| Роз'їзд | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 1612х720 |
| Серія | HMD Pulse |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Частота процесора | 1.6 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 303 ₴




