
Зарядна станція Bluetti AC240P, 1843Wh, 2400W, LiFePO4, IP65
43 440 ₴
- Немає в наявності
- Код: AC240P
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Головні особливості: Ведучий в області захист від води та пилу IP65 Вихідна потужність змінного струму 2400 Вт/Режим підйому потужності 3600 Вт З можливістю розширення до 10,443 Вт-год за допомогою 4 батарей B210P 0-80% перезарядки за 45 хвилин із джерелом живлення змінного струму 2200 Вт Розумне керування та моніторинг у додатку BLUETTI через Bluetooth та WiFi Безперебійне ДБЖ за 15 мс Харчування включено у будь-який час та погоду Зручна зовнішня конструкція та захист від води та пилу IP65 забезпечують стійкість до дощу, бруду, пилу та сольової корозії. У поєднанні з оптимальною вентиляцією для захисту внутрішніх компонентів AC240P - це ваш потужний друг, з яким ви можете рушати куди завгодно і робити будь-що! Електроживлення вашого автофургону та яхти AC240P – безкоштовний перший помічник. Ексклюзивний порт для автофургону AC240P гарантує, що ваш автофургон заживлений та готовий до будь-яких заходів. Незалежно від того, плаваєте ви у відкритому морі або подорожуєте автомобілем у невідомій пустелі, він достатньо надійний, щоб ваші пригоди були комфортними від початку до кінця, незалежно від того, наскільки бурхлива вода чи запилені дороги. Режим виняткової потужності Будьте вражені виключною вихідною потужністю AC240P. Модель легко справляється з 99% приладів з надійною номінальною потужністю 2400 Вт. Але зачекайте, є ще щось! Активуйте миттєву потужність до 3600 Вт, а потім запускайте енергоємні пристрої просто! Настав час відмовитися від бензинового генератора, тому що AC240P завжди готовий до будь-яких сценаріїв. Електроживлення більше схоже на гру з LEGO Встановлюйте розширювальні батареї B210P та дивіться, як зростають ваші варіанти живлення. Не дивно, що кожну вашу потребу в енергії буде досягнуто, ми про це добре подбали. *Примітка. Батарея розширення B210P має захист від води IP65 та є автономним джерелом живлення з портами USB-C та USB-A. Десятиліття потужності - AC240P ваш компаньйон назавжди! - BMS: система BLUETOPUS AI захищає від перезаряду/розряду, перевантаження струмом і т.д. - LiFePO4 акумулятор: 3500+ життєвих циклів. - Термін служби батареї 10 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| DC-роз'єм | 1 |
| USB Type-A | 2 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 2 |
| Ємність, Вт*г | 1843 |
| Ємність, мА*г | немає даних |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | 2400 Вт |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вага | 33 кг кг |
| Вихід USB Type-A | 2 х 18 Вт |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 2 х 100 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | - |
| Вихід постійного струму | 1 х 12В/30А |
| Вихід прикурювача | 1 х 12В/10A |
| Водонепроникний корпус | є |
| Гарантія | 60 місяців |
| Дисплей | дисплей |
| Для великої побутової техніки | Да |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | немає |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Життєвий цикл | 3500+ циклів |
| Заряджання від USB | Немає |
| Заряджання від акумулятора | Да |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Да |
| Заряджання від сонячної панелі | Да |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перегріву | є |
| Захист від перенапруги | є |
| Змінний струм | 4 х 230 В |
| Колеса | немає |
| Ліхтарик | немає |
| Максимальна вхідна потужність | 2400 Вт |
| Матеріал для корпусу | пластик, метал |
| Номінальна потужність | 2400 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 10 шт. |
| Прикурювач | 1 |
| Протиударний корпус | немає |
| Підключення додаткової батареї | є |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Пікова потужність | 3600 Вт |
| Робоча температура | від -20°С до +40°C |
| Роз'єм прикурювача | 12 /24 В |
| Розміри | 419.5 х 293.5 х 409.5 мм |
| Ручка для перенесення | є |
| сонячна панель | 1200 Вт |
| Технологія заряджання | Power Delivery |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип акумуляторів | LiFePO4 |
| Управління зі смартфона | немає |
| Форма вихідного напруження | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | є |
| Час заряджання від мережі | 1 рік |
| Час заряджання від прикурювача | немає даних |
| Час заряджання від сонячної панелі | 1.5 рік |
| Швидке заряджання батареї | є |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 440 ₴








