Материал-ABS пластик Напруга 110-220в Частота 50 Гц Вакуум-60 кПа Номінальна потужність- 100Вт Максимальна потужність- 140Вт ЛЕД індікатор работи -Є Максимальна ширина пакета- 29 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Seabreeze |
| Живлення | Мережа |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація / Дисплей | індикація |
| Вага | 0.6 кг кг |
| Вакуумування вологих продуктів | є |
| Вакуумування пляшок | немає |
| Вакуумування сухих продуктів | є |
| Вбудований ніж | відсутній |
| Відділення для пакетів в корпусі | відсутнє |
| Габарити | 37 х 7 х 5.2 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина кабеля | немає даних |
| Довжина шва запаювання | 290 мм |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Запаювання без вакуумізації | є |
| Комплектація | вакуумний пакувальник, 10 пакетів (20 х 25 см) |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Міцність | 100 |
| Продуктивність насосу | немає даних |
| Регулювання ступеня вакуумування | відсутнє |
| Створення вакууму в спеціальних контейнерах | немає |
| Тип керування | автоматичне |
| Тип пакетів для вакуумування | рифлені |
| Тиск стиснення | немає даних |
| Керування | Автоматичне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455 ₴






