
Ноутбук Asus ProArt PX13 HN7306WV-LX013X (90NB14L1-M000W0) Nano Black
101 070 ₴
- Немає в наявності
- Код: 90NB14L1-M000W0
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Зустрічайте ProArt PX13 – 13-дюймовий ноутбук-трансформер для творчої роботи. Його дисплей 3K OLED відзначається високою точністю відтворення кольорів, а повний набір інтерфейсів дозволяє легко підключати будь-яку периферію. Це платформа із сертифікацією NVIDIA Studio: пристрій оснащено відеокартою Nvidia GF RTX 4060, яка демонструє відмінні результати при обробці графічного контенту й завданнях штучного інтелекту (ШІ) з продуктивністю, що досягає 321 TOPS. До неї додаються 50 TOPS Ші-продуктивності від центрального процесора AMD AI 9 HX 370. Новітні ШІ-функції, 32 ГБ оперативної пам’яті, міцність за військово-промисловим стандартом і тривалий час автономної роботи – з ноутбуком ProArt PX13 будь-яке робоче місце стане творчою студією! Процесор Процесор AMD AI 9 HX 370 відкриває нові можливості для авторів контенту. Він містить блок NPU з продуктивністю 50 TOPS, який може похвалитися високою енергоефективністю під час роботи з ШІ. Цей процесор відзначається відмінною швидкодією як в однопотокових, так і в багатопотокових навантаженнях. Імпорт і рендеринг відео у форматі 4K, перетворення голосових даних у текст, автоматичне кадрування й визначення точок редагування – NPU значно прискорює виконання всіх цих завдань в Adobe Premiere Pro. Розповідайте історії своїми відео, не хвилюючись про технічний бік питання! Відеокарта ProArt PX13 є сертифікованою платформою NVIDIA Studio, має новітню графічну підсистему, яка представлена відеокартою Nvidia GF RTX 4060 з ШІ-продуктивністю 321 TOPS. Відкрийте для себе унікальні можливості штучного інтелекту: від покращення текстур і освітлення до створення оригінальних зображень – і це з безпрецедентною швидкістю. Платформа NVIDIA RTX забезпечує апаратне прискорення кодування, створення візуальних ефектів, рендерингу, відтворення, відеомонтажу в режимі реального часу й тривимірного моделювання. ProArt PX13 розширить можливості творчості, знявши існуючі раніше технічні обмеження. Холодний ноутбук для гарячих проєктів Навіть коли ваша робота у розпалі, цей ноутбук залишається прохолодним і тихим. Технологія ProArt PX13 Ambient Cooling забезпечує максимальну продуктивність без зайвого шуму. Пара вентиляторів ефективно виводять тепло через чотири групи вентиляційних отворів, а в ролі термоінтерфейсу на процесорі застосовується рідкий метал. Рюкзак ProArt Backpack *залежить від комплектації Новий рюкзак ProArt Backpack має велике внутрішнє відділення, в якому можна розмістити ноутбук із діагоналлю до 16 дюймів разом зі смартфоном і периферійними пристроями. Ноутбук ProArt PX13 (HN7306) - рюкзакФункціональні ремені збоку й знизу служать для кріплення таких предметів, як пляшки з водою, парасольки, штативи. Рюкзак виготовлений із стійкого до подряпин водовідштовхувального поліестеру 600D, що забезпечує надійний захист вмісту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 9 HX 370 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 2 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Емкість акумулятора | 73 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Вага | 1,38 кг кг |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Виробник процесора | AMD |
| Габарити (ШхГхВ) | 298.2х209.9х17.7 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 13.3" |
| Кардрідер | microSD |
| Матеріал для корпусу | Метал |
| Модель відеокарти | GeForce RTX4060 |
| Назва серії | ProArt |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Об' єм оперативної пам' яті | 32 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 8 ГБ |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | глянсові |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | є |
| Роздільна здатність екрана | 2880x1800 |
| Сенсорний екран | з сенсорним екраном |
| Серія процесора | AMD Ryzen 9 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип екрана | OLED |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | рюкзак, стілус |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 2,0 - 5,1 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 101 070 ₴










