
Джерело безперебійного живлення Yepo Mini Smart Portable DC-UPS 12800 mAh 36W (UA-111236)
2 036 ₴
- Немає в наявності
- Код: UA-111236
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сучасний ритм життя вимагає надійних рішень для захисту електроніки від перебоїв електроживлення. Саме тому портативні джерела безперебійного живлення (ДБЖ) набувають дедалі більшої популярності. Один із лідерів у цій категорії — YEPO Mini Smart Portable UPS 12800 mAh 36W. Його компактний дизайн, потужний акумулятор і багатофункціональність роблять його незамінним помічником для дому, офісу. Основні характеристики YEPO Mini Smart Portable UPS 1. Ємність акумулятора 12800 мА·год: Забезпечує тривалу роботу ваших пристроїв у разі перебоїв із електропостачанням. Це дозволяє підтримувати живлення навіть енергоємних пристроїв протягом кількох годин. 2. Потужність 36 Вт: Ідеально підходить для маршрутизаторів, камер відеоспостереження, LED-освітлення, гаджетів та іншої техніки. 3. Універсальні виходи DC (5V/9V/12V): Цей ДБЖ забезпечує сумісність із широким спектром пристроїв завдяки декільком виходам із різною напругою. 4. Компактний і портативний дизайн: Вага та розміри дозволяють легко переносити пристрій і використовувати його навіть у дорозі. 5. Розумне управління живленням: Інтелектуальна система захисту запобігає перегріву, короткому замиканню, перевантаженню та перенапрузі, забезпечуючи довговічність пристроїв. ДБЖ YEPO Mini Smart Portable DC-UPS 12800 mAh 36W (DC-5V/9V/12V) (UA-111236) DC1236W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YEPO |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 12,8 Агод |
| Акумуляторна батарея | внутрішня |
| Вага | 0.48 кг кг |
| Напруження на робочому місці | 5/9/12 В |
| Напруження | 100-240 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 160х102х32 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перезавантаження | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | немає |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | немає |
| Кількість батарей | 4 |
| Кількість вихідних розеток | 5 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 36 Вт |
| Призначення | Для роутера |
| РК-дисплей | немає |
| Тип архітектури | резервний (Off-Line) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Час перемикання | - |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 036 ₴





