
Ноутбук Lenovo Yoga 7 2-in-1 14AHP9 (83DK008YRA) Storm Grey
40 691 ₴
- Немає в наявності
- Код: 83DK008YRA
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ноутбук Yoga 7 2-in-1 14AHP9 створений для професіоналів, яким потрібне ефективне рішення для роботи, розваг і спілкування. Він поєднує стильний дизайн із високою функціональністю, роблячи його універсальним пристроєм для бізнесу та повсякденного використання. Yoga 7 оснащений потужним процесором AMD Ryzen, що забезпечує відмінну продуктивність навіть для вимогливих завдань. Об’єм оперативної пам’яті LPDDR5x-6400 МГц дозволяє з легкістю обробляти багатозадачні операції, гарантуючи стабільну і швидку роботу. Максимум можливостей для роботи та розваг 14-дюймовий IPS-дисплей із роздільною здатністю WUXGA (1920x1200) і частотою оновлення 60 Гц дарує яскраве та точне зображення. Завдяки технології PureSight і сертифікату EyeSafe ви можете комфортно працювати та розважатися, не шкодячи очам. Пристрій оснащений SSD, що забезпечує високу швидкість роботи, а відеокарта AMD Radeon 760M дає змогу насолоджуватися якісною графікою і безперебійною роботою з вимогливими програмами. Мобільність та автономність Yoga 7 Gen 8 із батареєю на 71 Вт·год підтримує технологію Smart Power, яка дозволяє працювати без зупинки весь день. Швидка зарядка допоможе швидко повернутися до справ, а інтерфейс HDMI забезпечує легке підключення до дисплеїв та інших периферійних пристроїв. FHD веб-камера разом із функціями Lenovo Smart Appearance та Smart Noise Cancelling забезпечує чітке зображення і звук під час відеодзвінків. Ноутбук гарантує якісну відеоконференцію в будь-якому середовищі, а завдяки безпечному входу в систему дозволяє залишати найкраще враження. Робота в будь-якому стилі Модель Yoga 7 2-in-1 із заокругленими краями та гнучкими режимами експлуатації дозволяє зручно перемикатися між різними режимами: ноутбука, планшета та консолі. Незалежно від того, чи працюєте ви, переглядаєте стрічку соціальних мереж на дивані або переглядаєте серіали в режимі планшета, Yoga 7 підлаштовується під ваш стиль життя. Новий стандарт екологічних технологій Yoga 7 Gen 8 відповідає вимогам стандарту ENERGY STAR та має сертифікат EPEAT Gold. Він постачається в упаковці, на 90% виготовленій із переробленого пластику, а нижня кришка на 50% складається з переробленого алюмінію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 8640HS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 1 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Емкість акумулятора | 71 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Вага | 1,49 кг кг |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Виробник процесора | AMD |
| Габарити (ШхГхВ) | 317.7х222.1х16.64 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 14" |
| Кардрідер | microSD |
| Матеріал для корпусу | Метал |
| Модель відеокарти | AMD Radeon Graphics |
| Назва серії | Yoga |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Об' єм оперативної пам' яті | 16 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | глянець з покриттям антивідблиску |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | з сенсорним екраном |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | OLED |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 3,5 — 4,9 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 691 ₴











