
Джерело безперебійного живлення FrimeCom SL-1.5KL
5 623 ₴
- Немає в наявності
- Код: SL-1.5KL
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Якісні і надійні джерела безперебійного живлення FrimeCom призначені для ефективної і спокійної щоденної роботи систем різних рівнів. Їх висока потужність, стабільність і надійність здатні відповідати вимогам найдосвідченіших користувачів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FrimeCom |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | - |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Напруження на робочому місці | 220-240 В |
| Напруження | 145-275 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 345х122х192 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перезавантаження | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 2 |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 2 |
| Кількість батарей | без батареї |
| Кількість вихідних розеток | 2 |
| Наявність USB-порту | немає |
| Номінальна напруга АКБ | 24 В |
| Потужність активна | 1200 Вт |
| Потужність повна | 1001 — 1500 ВА |
| Призначення | споживчі |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | правильна синусоїда |
| Час перемикання | 2-6 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 623 ₴


