
Стабілізатор LogicPower LP-W-IS1000 (800Вт)
6 806 ₴
- Немає в наявності
- Код: lp29779
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Інверторний стабілізатор напруги: забезпечує високий рівень точності вихідної напруги з відхиленням не більше 2%; швидко реагує на зміни вхідної напруги та миттєво її коригує; споживає мінімум енергії, знижуючи втрати електроенергії у процесі стабілізації. Стабілізатор інверторний напруги для дому працює за принципом перетворення електроенергії для досягнення стабільної напруги, необхідної для коректної роботи побутової, офісної та іншої техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Кількість фаз | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Вага | немає даних кг |
| Напруження на робочому місці | 230 В ± 2 % |
| Вихідна частота | 50 Гц / 60 Гц |
| Вихідні роз'єми | розетка |
| Вольтметр | цифровий |
| Вхідна частота | 50 Гц / 60 Гц |
| Відносна вологість (без конденсату) | немає даних |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | є |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для котлів | Немає |
| Для побутової техніки | Да |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діапазон вхідної напруги | 90-310 В |
| Запобігальник | немає даних |
| Захист від високовольтних імпульсів | немає |
| Захист від зниженої напруги | є |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перезавантаження | є |
| Захист від перегріву | є |
| Захист від перешкод | немає |
| Захист від підвищеної напруги | є |
| Клас пило- та вологозахисту | немає |
| Кількість вихідних роз'ємів | 1 |
| Монтаж | Настінний |
| Потужність номінальна, Вт | 800 |
| Потужність повна, ВА | 1000 |
| Розміри виробу, мм | 300 х 187 х 78 мм |
| Ручка для перенесення | немає |
| Температура довкілля | -5-40 °С |
| Тип підключення стабілізатора | вилка |
| Тип стабілізатора | Релівний |
| Основні атрибути | |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 806 ₴


