
Джерело безперебійного живлення FrimeCom POE-432P Mini DC UPS 25W
1 032 ₴
- Немає в наявності
- Код: POE-432P Mini DC UPS
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Міні-ДБЖ Для живлення: роутерів, модемів, відеокамер, фотоапаратів, CCTV, телефонів, планшетів, POS-терміналів, моніторів Міні-ДБЖ FrimeCom POE-431P
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FrimeCom |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Технічні характеристики | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | - |
| Акумуляторна батарея | внутрішня |
| Вага | 0.5 кг кг |
| Напруження на робочому місці | 5-24 В |
| Напруження | 100-240 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 108х178х29 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перезавантаження | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | немає |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | немає |
| Кількість батарей | 1 |
| Кількість вихідних розеток | 3 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 25 Вт |
| РК-дисплей | немає |
| Тип архітектури | резервний (Off-Line) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Час перемикання | - |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 032 ₴



