
Акумуляторна батарея Armac 12V 40AH (Z29400) GEL
4 243 ₴
- Немає в наявності
- Код: Z29400
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Модель B/12V/40AH є ефективною батареєю, призначеною для таких застосувань, як: 3-фазні джерела живлення ДБЖ, інвертори і т.д. буд. Крім того, продукт можна легко встановити в системах сигналізації та в системах невеликих транспортних засобів, таких як навантажувачі. Батареї VRLA (типу AGM) – це продукти, призначені для роботи з сумісними джерелами аварійного живлення ДБЖ, модулями акумуляторних батарей, а також для використання у системах аварійного зв'язку та освітлення. Вироби не підходять для використання як стартерні акумулятори в автомобілях, літаках і т.д.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armac |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пам’ ять акумулятора | 40 А·г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Максимальний струм заряду | 10 А |
| Максимальний струм розряду | немає даних |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальне напруження | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -5°C до +25°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | GEL |
| Тип клеми | - |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 243 ₴



