
Переносна зарядна станція Must HBP18-3024 OS 3000W, 3072WH, PV VOC145V/60A MPPT
33 489 ₴
- Немає в наявності
- Код: HBP18-3024 OS
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Серія HBP1800 OS спеціально розроблена для офісного використання і є надійним і ефективним джерелом живлення. Однак він також є досить універсальним для живлення різної побутової техніки, включаючи телефони, ноутбуки, стереосистеми та настільні комп'ютери. Оснащена вбудованою батареєю LiFePO4, ОС HBP1800 має ємність 1280–3072 Втч, кілька вихідних портів постійного струму для декількох пристроїв, технологію Plug & Play, що робить її ідеальною портативною електростанцією для різних потреб. 6000+ циклів заряджання при 80% DOD, 25°C. Інвертор чистої синусоїдальної хвилі потужністю 1-3 кВт. Декілька вихідних портів постійного струму для декількох пристроїв, Plug & Play. Гнучкі способи заряджання (змінний струм/сонячна батарея). Вбудований багатофункціональний захист.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Тип | Побутової |
| Користувальницькі характеристики | |
| DC-роз'єм | 2 |
| USB Type-A | 4 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 1 |
| Ємність, Вт*г | 3072 |
| Ємність, мА*г | немає даних |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | немає даних |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вага | 24 кг кг |
| Вихід USB Type-A | 4 х 5В/2.4А |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 1 х 10.5 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | - |
| Вихід постійного струму | 2 х 12В/3А |
| Вихід прикурювача | - |
| Водонепроникний корпус | немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | дисплей |
| Для великої побутової техніки | Да |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | є |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Життєвий цикл | 6000+ циклів |
| Заряджання від USB | Немає |
| Заряджання від акумулятора | Немає |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Немає |
| Заряджання від сонячної панелі | Да |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перегріву | є |
| Захист від перенапруги | є |
| Змінний струм | 3 х 230 В |
| Колеса | є |
| Колір | чорний з сірим |
| Ліхтарик | немає |
| Максимальна вхідна потужність | 1800 Вт |
| Матеріал для корпусу | пластик, метал |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 9 шт. |
| Прикурювач | немає |
| Протиударний корпус | немає |
| Підключення додаткової батареї | немає |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Пікова потужність | 3000 Вт |
| Робоча температура | від -10°С до +60°C |
| Роз'єм прикурювача | - |
| Розміри | 275 х 324 х 403 мм |
| Ручка для перенесення | є |
| сонячна панель | 1800 Вт |
| Технологія заряджання | немає даних |
| Тип акумуляторів | LiFePO4 |
| Управління зі смартфона | є |
| Форма вихідного напруження | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | немає |
| Час заряджання від мережі | немає даних |
| Час заряджання від прикурювача | немає даних |
| Час заряджання від сонячної панелі | немає даних |
| Швидке заряджання батареї | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 489 ₴



