
Акумуляторна батарея KSTAR 12V 8.0AH (6-FM-8) AGM
567 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6-FM-8
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторна батарея для джерела безперебійного живлення є невід’ємним елементом, завдяки якому обладнання продовжує працювати при вимкненій електроенергії. Акумулятори вбудовуються в ДБЖ і практично не вимагають ніякого обслуговування. K-STAR 12В 8 Ач (6-FM-8) - це батарея з номінальною напругою 12В та ємністю 8 Ач. Також ця батарея характеризується низьким рівнем саморозряду. Призначення: джерела безперебійного живлення, централі, охоронні сигналізації. Додаткові характеристики K-STAR 12В 8 Ач (6-FM-8): електроліт має гелеподібний стан, не боїться нахилу та перевороту
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSTAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пам’ ять акумулятора | 8 А·г |
| Вага | 2.2 кг кг |
| Висота | 94 мм мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 151 мм мм |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Максимальний струм заряду | 2.1 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальне напруження | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -15°C до +40°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | 35 % |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клеми | F1 |
| Ширина | 65 мм мм |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 567 ₴




