
Джерело безперебійного живлення APC Back-UPS L-I 1200VA (BX1200MI-GR)
10 113 ₴
- Немає в наявності
- Код: BX1200MI-GR
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Автоматичне регулювання напруги Автоматичне ступеневу підвищення або зниження напруги до значення, прийнятного для нормальної роботи обладнання. Захист від сплесків напруги в лініях передачі даних Захист підключеного обладнання від сплесків напруги в лініях передачі даних світлодіодні індикатори Оснащений індикаторами, за якими можна легко оцінити поточний стан пристрою і електромережі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.6 кг кг |
| Напруження | 140-300 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 140х190х390 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Захист від короткого замикання | немає |
| Захист від перезавантаження | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | є |
| Кількість батарей | 1 |
| Кількість вихідних розеток | 4 |
| Потужність активна | 650 Вт |
| Потужність повна | 1001 — 1500 ВА |
| Призначення | споживчі |
| РК-дисплей | немає |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Час перемикання | <10 мс |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 113 ₴








