
Джерело безперебійного живлення LogicPower LPE-B-PSW-800VA+ (500Вт) 10A з правильною синусоїдою 12V
6 678 ₴
- Немає в наявності
- Код: LP30189
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) з правильною синусоїдою забезпечують автономну роботу електрообладнання від акумулятора у випадках відключення живлення із загальної мережі. Забезпечення стабільного та безперебійного живлення вашої техніки У разі використання ДБЖ із правильною синусоїдою та зовнішнього акумулятора обладнання працює в оптимальних умовах, як під час вимкнення електроенергії, так і під час роботи від загальної мережі. Перемикання режимів роботи відбувається автоматично. Обладнання, під’єднане до ДБЖ, не встигає вимкнутися, оскільки швидкість перемикання становить частки секунди. Захистіть дорогу техніку від різких стрибків напруги в мережі У разі не повного відключення зовнішнього електроживлення, а просто зниження рівня напруги в мережі, користуючись вбудованим релейним стабілізатором напруги, ДБЖ ступінчасто піднімає напругу, тим самим підключене навантаження захищається від зниженої напруги в мережі. При підвищеній напрузі стабілізатор знижує його. Це особливо важливо для чутливих пристроїв (комп’ютери, телевізори, лабораторне обладнання, сервери, мережеві пристрої тощо). Особливості серії LPE: Чиста синусоїда на виході. Мікропроцесорне керування. Підходить для всіх видів навантажень, таких як резистивні, індуктивні, випрямлені навантаження та двигуни. Струм і напруга заряду встановлюються в меню на передній панелі. Відключення, що настроюється, без навантаження і режим енергозбереження. Захист від короткого замикання, перевантаження та низького заряду батареї. Інтелектуальний тривалий час резервного живлення. Сумісність з генераторами та можливість налаштування інвертора та генератора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | - |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Вага | 7.5 кг кг |
| Напруження на робочому місці | 220-240 В ± 5% |
| Напруження | 150-282 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 281х132х176 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перезавантаження | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 2 |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 2 |
| Кількість батарей | без батареї |
| Кількість вихідних розеток | 2 |
| Наявність USB-порту | немає |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 500 Вт |
| Потужність повна | 501 — 1000 ВА |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | правильна синусоїда |
| Час перемикання | <10 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 678 ₴


