
Стабілізатор LogicPower LP-W-3500RD (2100Вт/7ступ)
2 657 ₴
- Немає в наявності
- Код: LP10352
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Релейні семиступінчасті стабілізатори напруги LP-W-3500RD (2100Вт/7ступ) - це надійний захист домашньої або офісної техніки від різких стрибків напруги і мережевих перешкод. Представлена модель прогресивного стабілізатора відрізняється високими якісними і технічними характеристиками. Особливістю даного типу стабілізаторів є висока швидкість спрацьовування, яка забезпечує непомітні перемикання при зміні напруги в мережі. Релейний стабілізатор LP-W-3500RD (2100Вт/7ступ) убезпечить вашу техніку від мережевих перевантажень, амплітудних стрибків напруги і короткого замикання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.33 кг кг |
| Напруження на робочому місці | 220 В ± 10% |
| Вихідна частота | 50 Гц / 60 Гц |
| Вхідна частота | 50 Гц / 60 Гц |
| Гарантія | 24 місяці |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діапазон вхідної напруги | 110-240 В |
| Запобігальник | Автоматичний захисний запобіжник |
| Потужність номінальна, Вт | 2100 |
| Потужність повна, ВА | 3500 |
| Розміри виробу, мм | 190 х 113 х 226 мм |
| Тип підключення стабілізатора | вилка |
| Тип стабілізатора | Релівний |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 657 ₴


