
Акумуляторна батарея Must LP16-48100 51,2V 100AH
26 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: LP16-48100
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Серія LP1600 пропонує універсальне та надійне рішення для електроживлення. Об’єднайте до 15 пристроїв потужністю від 2560 до 10240 Втч. Завдяки віддаленому моніторингу Wi-Fi залишайтеся на зв’язку та контролюйте ситуацію. Будь то зручний настінний монтаж, встановлення в штабель (до 5 пристроїв) для економії простору або встановлення в стійку для промислового керування електроживленням, ця серія забезпечує плавну адаптованість. 3-в-1: настінний, штабельований, стійковий (опціонально). Велика потужність, висока вихідна потужність. Найбезпечніший літій-залізо-фосфатний акумулятор із високою щільністю енергії. Модульна конструкція: підтримує до 15 пристроїв паралельно. Захист IP21 для використання всередині приміщень. Підтримка зв’язку CAN та RS485 з основними інверторами. Локальний моніторинг через РК-монітор. Вбудований модуль Wi-Fi Smart BMS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 36 місяців |
| Доставка/ Оплата | Замовлення, оформлені до 17:00, відправляються щодня, крім вихідних. Доставка Нова Пошта або Meest за часткової чи повної передплати. Доставка Rozetka без передоплати або інколи лише з повною передплатою, термін до 5 днів. Зі Smart доставкою безкоштовно! |
| Пам’ ять акумулятора | 100 А·г |
| Колір | чорний/білий |
| Максимальний струм заряду | 100 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Матеріал корпуса | метал |
| Наявність дисплея | LCD |
| Номінальне напруження | 51.2 В |
| Номінальна робоча температура | 0-45°C |
| Робочий діапазон температур | от -10°C до +55°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Тип клеми | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 999 ₴





