
Джерело безперебійного живлення EnerGenie тривалої дії (інвертор), 2000VA (EG-HI-PS2000-02) Schuko
4 861 ₴
- Немає в наявності
- Код: EG-HI-PS2000-02
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Особливості Домашній інвертор з синусоїдальним виходом, регулятором напруги і управлінням батареєю, 2000 ВА. Ідеально для котлів, систем відеоспостереження, сигналізації та інших важливих систем безпеки Працює як джерело безперебійного живлення (UPS) при підключенні зовнішнього акумулятора 24 Вольт (акумулятор в комплект не входить, купується окремо) Великий зарядний струм (до 15 Ампер) дозволяє швидко заряджати батареї великої ємності "Інтелектуальний заряд" - зарядний алгоритм батарей з "тренувальним" режимом Захист від коротких замикань, перевантаження, перенапруги або низької напруги Мікропроцесорне керування та самодіагностика при кожному старті Індикаторний ЖК-дисплей Потужний трансформатор і схема для тривалої безперервної роботи ЖК-індикатор статусу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | - |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Вага | 9.6 кг кг |
| Напруження на робочому місці | 220 в басах 10% |
| Напруження | 140-275 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 160х240х390 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перезавантаження | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | є |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 2 |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 2 |
| Кількість батарей | без батареї |
| Кількість вихідних розеток | 2 |
| Наявність USB-порту | немає |
| Номінальна напруга АКБ | 24 В |
| Потужність активна | 1200 Вт |
| Потужність повна | 1501 — 2000 ВА |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Час перемикання | <4 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 861 ₴





