Стабілізатор напруги малої потужності. Призначений для захисту опалювального обладнання, побутової малопотужної техніки від підвищеної/зниженої напруги і короткого замикання в мережі електроживлення. Простий і надійний релейний стабілізатор в металевому корпусі, має підлогове виконання. Індикація здійснюється за допомогою стрілочних вольтметрів, що показують значення напруги на вході та виході пристрою. Нормалізує напругу. Захищає від стрибків напруги. Аналогічна система контролю. Залізний корпус. Надійні силові елементи. Швидке реагування на зміну напруги. Стрілочна індикація. Працює з усіма видами побутової техніки, AV і комп"ютерної техніки. Функція затримки навантаження. Функція регулювання меж автоматичного вимкнення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemix |
| Кількість фаз | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Вага | 4.8 кг кг |
| Напруження на робочому місці | 220 В |
| Вихідна частота | 50 Гц |
| Вихідні роз'єми | розетка |
| Вольтметр | аналоговий |
| Вхідна частота | 50 Гц |
| Відносна вологість (без конденсату) | 20-90 % |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | немає |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для котлів | Немає |
| Для побутової техніки | Да |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діапазон вхідної напруги | 140-260 В |
| Запобігальник | Захисний запобіжник |
| Захист від високовольтних імпульсів | є |
| Захист від зниженої напруги | є |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перезавантаження | є |
| Захист від перегріву | є |
| Захист від перешкод | немає |
| Захист від підвищеної напруги | є |
| Клас пило- та вологозахисту | IP20 |
| Кількість вихідних роз'ємів | 2 |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Монтаж | Підлоговий |
| Потужність номінальна, Вт | 700 |
| Потужність повна, ВА | 1000 |
| Похибка стабілізації | 7 % |
| Розміри виробу, мм | 125 x 170 x 235 мм |
| Ручка для перенесення | є |
| Температура довкілля | 0-40 °С |
| Тип підключення стабілізатора | вилка |
| Тип стабілізатора | Релівний |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 786 ₴







