Цей продукт є портативним джерелом живлення для зберігання енергії з вбудованою високоефективною батареєю Li-ion NMC, безпечною системою управління літієвими батареями BMS та ефективною системою перетворення енергії. Пристрій має легку вагу, компактний розмір і високу потужність, що забезпечує клієнтам зручну мобільну потужність. Призначено для використання у надзвичайних ситуаціях, подорожах, у медичних цілях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NIUESS |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| DC-роз'єм | - |
| USB Type-A | 2 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 2 |
| Ємність, Вт*г | 720 |
| Ємність, мА*г | немає даних |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | немає даних |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вага | 7.7 кг кг |
| Вихід USB Type-A | 2 х 24 Вт |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 2 х 100 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | - |
| Вихід постійного струму | - |
| Вихід прикурювача | 1 х 13.6В/10А |
| Водонепроникний корпус | немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | дисплей |
| Для великої побутової техніки | Немає |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | є |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Життєвий цикл | 800+ циклів |
| Заряджання від USB | Немає |
| Заряджання від акумулятора | Немає |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Да |
| Заряджання від сонячної панелі | Да |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перегріву | є |
| Захист від перенапруги | є |
| Змінний струм | 2 х 220 В |
| Колеса | немає |
| Ліхтарик | немає |
| Максимальна вхідна потужність | 500 Вт |
| Номінальна потужність | 700 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 7 шт. |
| Прикурювач | 1 |
| Протиударний корпус | немає |
| Підключення додаткової батареї | немає |
| Підсвічування | є |
| Пікова потужність | 1800 Вт |
| Робоча температура | від 0°С до +45°C |
| Роз'єм прикурювача | 12 /24 В |
| Розміри | 294 х 236 х 185 мм |
| Ручка для перенесення | є |
| сонячна панель | 200 Вт |
| Технологія заряджання | Fast Charge |
| Тип акумуляторів | Li-ion NMC |
| Управління зі смартфона | немає |
| Форма вихідного напруження | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | немає |
| Час заряджання від мережі | немає даних |
| Час заряджання від прикурювача | немає даних |
| Час заряджання від сонячної панелі | немає даних |
| Швидке заряджання батареї | немає |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Тип | Зарядна станція |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 675 ₴












