
Акумуляторна батарея Armac 12V 7AH (Z22861) GEL
733 ₴
- Немає в наявності
- Код: Z22861
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторна батарея Armac призначена для роботи із сумісними джерелами безперебійного живлення, акумуляторними модулями та для використання в аварійних системах зв’язку та освітлення. Великою перевагою батареї Armac є універсальність – продовжуйте час роботи електроустаткування при тривалих перебоях з електропостачанням, використовуйте батарею для забезпечення роботи невеликих транспортних засобів, таких як навантажувачі та збиральні машини. Батарея Armac складається із шести осередків та забезпечує 20 годин роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armac |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пам’ ять акумулятора | 7 А·г |
| Вага | 2.1 кг кг |
| Висота | 65 мм мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 151 мм мм |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Максимальний струм заряду | 2.1 А |
| Максимальний струм розряду | немає даних |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальне напруження | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -5°C до +25°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | GEL |
| Тип клеми | - |
| Ширина | 94 мм мм |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 733 ₴



