
Саундбар Xiaomi Desktop Speaker (QBH4276GL)_EU
2 036 ₴
- Немає в наявності
- Код: QBH4276GL_EU
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вбудований подвійний повнодіапазонний динамік NIB та дизайн у формі злітно-посадкової смуги для насичених та приємних високих та середніх частот. Великі подвійні пасивні випромінювачі покращують продуктивність вуфера та забезпечують потужний бас. Симетричне подвійне компонування з внутрішніми герметичними камерами мінімізує перешкоди каналів, а широка та багатошарова звукова сцена забезпечує стереозвук, який тішить ваші вуха. Вона також дозволяє точніше визначати розташування звуку під час гри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| AirPlay | немає |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Chromecast | немає |
| DLNA | немає |
| FM-радио | немає |
| NFC | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Бездротовий сабвуфер | Немає |
| Вага сабвуфера | немає |
| Вага центрального (основного) динаміка | 0.67 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Декодер DTS | немає |
| Декодер Dolby | немає |
| Додаткові дані | - |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Загальна вага | 0.67 кг |
| Загальна потужність звуку | 10 Вт |
| Караоке | немає |
| Кількість акустичних каналів | 2.0 |
| Кількість динаміків | 4 |
| Матеріал обробки | немає даних |
| Настінний кронштейн в комплекті | немає |
| Потужність сабвуфера | немає |
| Потужність тилових динаміків | немає |
| Потужність фронтальних динаміків | немає |
| Потужність центрального динаміка | 10 Вт |
| пульт ДУ | немає |
| Підсвічування | є |
| Підтримка 3D | немає |
| Підтримувані медіаносії | немає |
| Роз'єми та інтерфейси | AUX, Bluetooth, USB |
| Розміри сабвуфера | немає |
| Розміри сабвуферу | немає |
| Розміри тилових динаміків | немає |
| Розміри фронтальних динаміків | немає |
| Розміри центрального (основного) динаміка | 435 x 67 x 67 мм |
| Розміри центрального динаміка | 435 x 67 x 67 мм |
| Технологія звуку | - |
| Тип | саундбар |
| Тип встановлення | Настільний |
| Тип з' єднання | Провідне |
| Управління зі смартфона/планшета | є |
| Формати відтворення аудіо | немає даних |
| Формати відтворення відео | немає даних |
| Формати зображень | немає даних |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 036 ₴


